Zayıflamak İçin Mobil Uygulamalar

Zayıflamak Için Mobil Uygulamalar

Zayıflamak için Mobil Uygulamalar

Zayıflamak için mobil uygulamalar olsa ne güzel olur dediğinizi duyar gibiyim. Evet haklısınız, diyetisyenlere verilen ücretler(haklarıdır), zaman ayrılmayan diyetler ve uyulmayan diyetlerle başınız dertte. Ama Kaya GSM sizin için biraz araştırma yapıp bazı zayıflamak için mobil uygulamaları buldu.

Yogayla Kilo Verme

Evde kilo vermek için en iyi Yoga uygulaması! Vücudunuzu biçimlendirmek ve hızla kilovermek için başlangıç düzeyindekilere uygun yoga duruşlarını kullanın.

7 Dakikada Kilo Verme

Eğer kilo vermek, vücut yağlarını yakmak ve abdominal kaslarınızı güçlendirmek istiyorsanız 7 Dakika kilo verme antrenmanını kullanın. Bu 7 dakikalık antrenman, yüksek yoğunluklu bir devre egzersizi ve 7 dakikada vücut ağırlığınızı azaltmak için en hızlı egzersizdir.

Egzersizler kilo vermek ve en iyi vücut şekline kavuşmak isteyen sıradan insanlar içindir. Bu 7 dakikalık antrenmanı istediğiniz zaman, istediğiniz yerde yapabilirsiniz. Tek ihtiyacınız bir duvar ve sandalye.

Kilo Verme Koçu

Kolayca kilo verin! Programa bağlı kalın, kilo vereceksiniz ve vücudunuz hiç olmadığı kadar güzel olacak.

Özellikleri:
✓ Yapay Zeka ile çalışan Kilo Verme Koçu.
✓ 35 gün veya daha kısa sürede garantili kilo kaybı. (5 Kg veya 12 Pound’a kadar)
✓ Obezite’den kurtulmanıza yardımcı olacak Motive Edici Günlük İpuçları.
✓ İlerlemenizi izlemek için Dahili Ağırlık İzleyici.
✓ Kişisel Diyetisyen ve Diyet Koçu.
✓ Dahili alışveriş listesi
✓ Grafiklerde Kilo kaybı ilerleme izleyin.
✓ Kilogram ve Pound’ları destekler.

Not:
◎ Bu diyet uygulaması sadece kilo vermek içindir.
◎ Hamileyseniz veya herhangi bir sağlık sorununuz varsa, bu programa başlamadan önce doktorunuza danışın.

Diyet Listesi ile Zayıflama

Diyet Listesi ile Zayıflama, sağlıklı beslenerek etkili şekilde zayıflamak isteyenler için özenle hazırladığımız içeriğinin tamamı uzmanlar tarafından oluşturulmuş Türkiye’nin en iyi diyet, fitness ve kilo verme uygulamasıdır. Uzmanların görüşleriyle sağlıklı ve bilinçli bir şekilde zayıflamanın keyfini çıkarın!

YAZIO

YAZIO tarafından geliştirilmiş ücretsiz Kalori Sayacı Uygulaması ile yiyecek günlüğünü yönetebilir, aktivitelerini takip edebilir ve başarıyla kilo verebilirsin. Kalori saymak ve hızla kilo vermek hiç bu kadar kolay olmamıştı!

30 Günlük Zorlu Fitness Görevi

Egzersizler, herkes tarafından evde istenilen vakitte yapılabilir. Profesyonel fitness koçu tarafından tasarlanan 30 Günlük Zorlu Fitness Görevi, formunuzu ve sağlığınızı geliştirmeye bilimsel olarak yardımcı olur. Gelişiminizi sürdürün, müthiş sonuçlar alacaksınız.

30 Günlük Zorlu Fitness Görevi, egzersiz kurallarını tamamıyla gözeterek, egzersiz yoğunluğunu adım adım artırır, böylece günlük antrenmana kolaylıkla bağlı kalabilirsiniz. 30 Günlük Zorlu Fitness Görevi, formda kalmanıza ve etkin biçimde kilo vermenize büyük ölçüde yardımcı olacak.

Aralıklı Oruç

BİLİMSEL OLARAK KANITLANMIŞ ARALIKLI ORUÇ

Etkili Biçimde Kilo Verin
Vücudunuz yağ yakma moduna geçsin. Vücut yağ depolarını yakacak ve yediğiniz yiyeceklerin yağ olarak depolanmasını önleyeceksiniz.

Doğal ve Sağlıklı
Oruç tutarken vücudunuz aktif biçimde yağ yakar, detoks moduna girer ve yenilenme sürecini başlatır.

Detoks
Vücudunuz iltihabı azaltır. Hücreler virüsleri, bakterileri ve hasar görmüş bileşenleri yıkar.

Hastalıkları Önler
Çalışmalar, oruç tutmanın kalp hastalıkları, şeker hastalığı ve kanser gibi pek çok hastalığı önleyebileceğini göstermektedir.

Hücre Onarımı ve Yenilenmesi
Hücreler gereksiz veya işlevsiz bileşenleri atarlar. Hasarlı hücreler daha güçlü hücrelerle değiştirilir.

Yaşlanma Önleyici
Vücudunuz bir toksin atma, onarım ve yenilenme süreci olan otofajiyi başlatır. Bunun yaşlanmayı önleyici faydaları vardır.

Kan Şekerini Kontrol Eder
Oruç tutmak, insüline daha duyarlı hâle gelmenize yardımcı olur. Bu, kan şekerini kontrol etmekte faydalıdır.

Metabolizmayı Hızlandırır
Oruç sırasında büyüme hormonlarınız artar ve metabolizmanız hızlanır.

30 Gün İçinde Göbek Eritme Egzersizleri

Günde sadece 10 dakika terleyin! Kısa ve etkili yağ yakma egzersizlerimizle evde göbeği eritin ve karnınızı düzleştirin! Sadece birkaç hafta içinde düz bir karna sahip olacaksınız!

Göbekte biriken yağ, karın kaslarınızı kaplar ve sağlınıza zarar verir. Yüksek tansiyon, kanser ve diğer hastalıkların riskini artırabilir. Uzmanlar, aerobik egzersizlerin kalorileri yakmaya ve metabolizmayı hızlandırmaya yardımcı olduğuna dikkatleri çekmişlerdir. Sinir bozucu göbekten kurtulmak ve daha sağlıklı hâle gelmek için bu uygulamadaki aerobik egzersizleri deneyin.

Basit ve eğlenceli bir biçimde göbeğinizi eritmenize ve daha düz bir karın sahibi olmanıza yardımcı olmak için sistematik ve bilimsel olarak kanıtlanmış egzersiz planları hazırladık. Ekipman veya koç gerekmez, göbek egzersizini evde veya istediğiniz zaman istediğiniz yerde kolayca yapabilirsiniz.

Zayıflamak için mobil uygulamalar ve daha fazlası için sizleri Kaya GSM şubelerine bekleriz. Kaya GSM fit ve sağlıklı bir yaşam diler…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.