Fotoğraf Netleştirme Uygulamaları

Fotoğraf Netleştirme Uygulamaları

Fotoğraf Netleştirme Uygulamaları

Fotoğraf netleştirme uygulamaları; AI Photo Enhance, Adobe Lightroom, PhotoPea, PicWish, PiZap, Snapseed, Pixlr, Remini ve daha fazlası Kaya GSM’de…

AI Photo Enhance           

Android cep telefonuna indirerek kullanabileceğin bu uygulama sayesinde 20 ya da 60 saniye gibi çok kısa bir süre içerisinde inanılmaz kaliteli işler çıkarabilirsiniz.

Adobe Lightroom

Fotoğrafları zarar görmeden çok daha iyi hale gelmesi üzerinden kolaylıkla geliştirmeler yapılır. Uygulama üzerinden fotoğrafın renk değişikliklerinden netleştirilmeyi bekleyen bulanık alanları da keskinleştirme şansına sahip olabilirsin.

Apowersoft Background Eraser

Fotoğraf netleştirmekle kalmaz, bunun yanında arka plan kaldırıcı ya da fotoğraf geliştirici photoshop uygulamalarından birisini de kullanmış oluyorsun. Uygulama üzerinden fotoğrafların rötuşunu yapabilir, fotoğraf silgisi üzerinden düzenlemeler yapabilir ve daha pek çok ek özelliğini de kullanabilirsin.

Enhance Photo Quality

Enhance Photo Quality üzerinden çektiğin fotoğrafları netleştirebilir ve hayatını daha da kolaylaştırabilirsiniz. Çünkü uygulama içerisinde entegre olarak gelen yapay zeka sayesinde fotoğraflar üzerinde daha kolay bir geliştirme imkanı da bulabilirsiniz.

PhotoPea

İnternet üzerinden kullanım sağlayabileceğiniz site tamamen Türkçe olduğundan çok rahat bir şekilde çözebilişinizde. Resim netleştirme programı olarak kullanabileceğiniz online bir sitedir.

PicWish

Bu uygulamanın içerisinde gömülü olarak gelen yapay zeka teknolojisi sayesinde fotoğrafın orijinal kalitesini bozmadan istediğin gibi çözünürlüğünü artırma şansına sahip olabilirsin.

PiZap

Ücretsiz bir şekilde oturum açıp sonrasında istediğiniz bir fotoğrafı yükleyerek üzerinde düzenleme yapabilirsiniz.

Photo Enhancer AI

Çektiğin fotoğraflar ne kadar bulanık ya da karmaşık olsa da bu uygulamanın ileri düzey özelliklerini kullanarak çok kolay bir şekilde fotoğraf düzenleyebilirsiniz.

Pixlr

Hazır şablonlar ekleyebileceğiniz Bulanık resimleri yapay zeka sayesinde kolaylıkla netleştirebileceğiniz çok kolay bir online düzenleme sitesidir.

Remini 

Sadece fotoğraflar değil isterseniz videolarınızı da netleştiren program çok kullanışlı ve basit bir ara yüze sahiptir.

Lumii

Sadece çektiğin fotoğraflardaki bulanıklıkları ya da net olmayan yerleri düzenlemekle kalmaz, fotoğraflarına çeşitli filtreler ekleyerek iki fotoğrafı da birleştirme şansına sahip olabilirsin.

Snapseed

Net olmayan resimlerini istediğin gibi netleştirebilir ve özel anılarınızı ölümsüz hale getirebilirsiniz.

Fotoğraf Netleştirme Uygulamaları ve daha fazlası için sizleri Kaya GSM şubelerine bekleriz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.