iPhone Video Oynatıcı Uygulamaları

Iphone Video Oynatıcı Uygulamaları

iPhone Video Oynatıcı Uygulamaları

iPhone video oynatıcı uygulamalarını sizler için listeledik. Bu listeye göz atmadan uygulamaları indirmeyin. İyi seyirler..

Infuse 7

Video içeriğinizi Infuse ile ateşleyin. iPhone, iPad, Apple TV ve Mac’inizde neredeyse tüm video formatlarını izlemenin güzel yolu. Dosyaları dönüştürmeye gerek yok! Infuse, güçlü akış seçenekleri, Trakt senkronizasyonu ve eşsiz AirPlay ve altyazı desteği ile macOS 12 için optimize edilmiştir. Muhteşem arayüz. Hassas kontroller. Ve ipeksi pürüzsüzlükte oynatma.

VLC Media Player

VLC, ücretsiz ve açık kaynaklı bir çapraz platform multimedya oynatıcıdır.

Tüm filmlerinizi, şovlarınızı ve müziğinizi çoğu formatta dönüştürme olmadan doğrudan oynatabilir.

Dropbox, GDrive, OneDrive, Box, iCloud Drive, iTunes, doğrudan indirmeler ve Wi-Fi paylaşımı ile dosya senkronizasyonunun yanı sıra SMB, FTP, SFTP, NFS, UPnP/DLNA medya sunucuları ve web’den akış sağlar.

VLC, tam SSA uyumluluğu, çok kanallı ses, oynatma hızı kontrolü ve Chromecast aracılığıyla oluşturma dahil olmak üzere gelişmiş altyazılar için destek sunar.

VLC tamamen ücretsiz ve açık kaynak kodludur.

8PLAYER

8player iPhone, iPad ve Apple TV’niz için evrensel bir multimedya uygulamasıdır.

App Store’da 11 yıl, 500.000 Pro kullanıcısı, düzenli güncellemeler ve çok daha fazlası.

PlayerXtreme Media Player

PlayerXtreme Video & Media Player, içeriğinizin keyfini HD kalitesinde çıkarmanızı sağlayan çok işlevli, yüksek performanslı ve platformlar arası bir uygulamadır. Tek bir tıklamayla film izleyin, müzik dinleyin ve en sevdiğiniz içeriği yayınlayın. Hemen indirin ve sunduğumuz mükemmel HD video oynatıcının keyfini çıkarın.

nPlayer Lite

Mobil cihazınızda oynatmak için video dosyalarını MP4’e dönüştürmeniz gerekmez. nPlayer, dosya dönüştürme çabası olmadan her türlü video formatını ve codec’i oynatmanıza olanak tanır.

– Sınırlı depolama alanı olan cihazınızda video dosyalarını saklamanıza gerek yoktur. nPlayer’ın güçlü ve çeşitli ağ teknolojileri, onları uzak cihazlardan yayınlamanıza yardımcı olacaktır.

– Parmak ucunuzla oynatma konumunu ayarlayabilir, önceki ve sonraki altyazı konumuna geçebilir, altyazıların konumunu ve yazı tipi boyutunu ayarlayabilir, ses seviyesini ve parlaklığı kontrol edebilirsiniz.

– Binlerce kullanıcı önerisi olan nPlayer’ı deneyimleyin.

OPlayer Lite

Tüm videolarınızı dönüştürmek zorunda kalmadan doğrudan oynatın! OPlayer, video/ses oynatma için hemen hemen her formatı destekler. Dosyalarınızı cihazınıza indirebilmeniz veya ağ üzerinden bir SAMBA/FTP/UPnP/DLNA paylaşımına göz atabilmeniz için size esneklik sağlar.

İt’s Playing

Her video, dönüştürme yok, saf eğlence. Nerede olursanız olun, doğrudan bulut ve yerel ağ medya akışı.

Wired, Gizmodo, Cult of Mac, TUAW’da her güncellemede yepyeni özelliklerle öne çıkıyor.

iPhone video oynatıcı uygulamaları ve daha fazlası Kaya GSM’de. Şubelerimize bekleriz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.