iPhone Video Düzenleme Uygulamaları

Iphone Video Düzenleme Uygulamaları

iPhone Video Düzenleme Uygulamaları

iPhone video düzenleme uygulamaları; Adobe Premiere Rush, Cute Cut, Filmmaker Pro, GoPro Quik, InShot, iMovie ve daha fazlası Kaya GSM’de.

Adobe Premiere Rush

Hızlı ve kolay videolar oluşturmak ve paylaşmak için hepsi bir arada uygulama olan Adobe Premiere Rush ile kanallarınızı sürekli harika bir akışla besleyin. Güçlü araçlar, profesyonel görünen ve kulağa tam istediğiniz gibi gelen videoları hızla oluşturmanıza olanak tanır. Doğrudan uygulamadan favori sosyal sitelerinizle paylaşın ve iPhone ve iPad’de çalışın. Sınırsız dışa aktarma ile istediğiniz kadar ücretsiz olarak kullanın.

Cute Cut

Artık filmler ÇİZİM yapabilir ve ÜZERİNE filmler çizebilirsiniz! Cute CUT’ın güçlü, kullanımı kolay düzenleme özellikleri, kontrolü SİZE vererek, gördüğünüz her şeyden FARKLI, en yüksek kalitede filmler yapmanızı sağlar!

Filmmaker Pro

Filmmaker Pro’da satın almak için sunulan tüm özelliklere ve içeriğe sınırsız erişim için abone olabilirsiniz.

Abonelikler, abonelik planına bağlı olarak seçilen oranda aylık veya yıllık olarak faturalandırılır.

Abonelikler, cari dönemin bitiminden 24 saat önce iptal edilmediği sürece, seçilen paketin maliyeti üzerinden otomatik olarak yenilenir. Abonelik ücreti, satın alma onayı ile iTunes hesabından tahsil edilir. Satın aldıktan sonra Hesap Ayarlarınıza giderek aboneliğinizi yönetebilir ve otomatik yenilemeyi kapatabilirsiniz.

Satın alındıktan sonra, dönemin kullanılmayan kısmı için geri ödeme yapılmayacaktır.

GoPro Quik

Tüm Favori Çekimleriniz Tek Noktada

Favori çekimlerinizi Quik uygulamasındaki özel Duvar Resminize gönderin ve telefonunuzun   

kamera rulosunun kara deliğinde bir daha asla izini kaybetmeyin.

InShot

InShot – Profesyonel özelliklere sahip güçlü HD Video Düzenleyici ve Fotoğraf Düzenleyici. Müzik, geçiş efektleri, metin, emoji ve filtreler ekleyin, arka planı bulanıklaştırın vb. Filigran Yok!

iMovie

Videolarınızı dilediğiniz yerde anında düzenleyin veya iMovie’yi Mac’inizde keşfedin. İster başyapıtınızı sıfırdan kendiniz tasarlayın ister hikayenizi oluşturmak için iPhone veya iPad’deki yepyeni Magic Movie ve Resimli Taslaklar özelliklerinden yararlanın.

KineMaster

KineMaster, iPhone, iPad veya M1 bilgisayarınızda video düzenlemeyi eğlenceli hale getirir! KineMaster, çok sayıda güçlü araç, indirilebilir varlık ve çok daha fazlasıyla videoları düzenlemeyi kolaylaştırır.

LumaFusion

Dünyanın 1 numaralı, çok parçalı ve mobil video düzenleme uygulamasına hoş geldiniz. Profesyonel ve sezgisel hikaye anlatım ortamı, dağın tepesinden oturma odasına kadar istediğiniz her yerde hikayenizi oluşturmanız için size ilham verecek. Hikaye anlatımının ve video düzenleme neşesinin büyüsünü yeniden yakalayın!

Magisto Video Editor & Maker

Magisto Video Editor – Müzik Slayt Gösterisi, Kolaj ve Film Oluşturucu, çekiminizin en iyi kısımlarını bulmak ve sabitleme, nesne algılama, filtreler ve efektler dahil olmak üzere video düzenleme teknikleri uygulamak için gelişmiş Yapay Zeka teknolojisini kullanır. Sonuç, ortalama slayt gösterisini veya video kolajını gölgede bırakan göz alıcı bir videodur. (Ücretli)

RePlay

Yeniden Oynat, önceden kaydettiğiniz videoların içine seçilen bir zaman aralığında ağır çekim (Slowmo) efekti veya Hızlı İleri Sarma efekti eklemenize izin veren süper eğlenceli bir Uygulamadır.

Splice

Basit ama güçlü Splice, iPhone veya iPad’inizde tamamen özelleştirilmiş, profesyonel görünümlü videolar oluşturmayı kolaylaştırır. Mobil cihazınız için optimize edilmiş bir masaüstü düzenleyicinin performansını hayal edin. Klipleri kırpmak, ağır çekim efektleri eklemek ve paylaşmayı seveceğiniz güzel videolar oluşturmak için birden fazla klibi üst üste bindirmek için dokunmanız yeterlidir. Hareket halindeyken bir profesyonel gibi düzenlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı. (Ücretli)

VivaVideo

VivaVideo, hayatınızı kolayca kaydetmenize ve göstermenize yardımcı olan ilginç ve güçlü bir video düzenleme uygulamasıdır.

Amatörler her zaman ve her yerde basit ve sezgisel klipleri kesip birleştirebilirken, profesyoneller güçlü üst düzey düzenleme işlevleriyle sınırsız düzenleme keyfi yaşayabilir. Hemen indirin ve harika videolar çekmeye başlayın.

Videoshop

Videoshop, videolarınızı kişiselleştirmek için hızlı düzenleme araçları, filtreler ve diğer birçok efekt içeren ÜCRETSİZ ve kolay bir video düzenleyicidir.

iPhone video düzenleme uygulamaları ve daha fazlası için sizleri Kaya GSM şubelerine bekleriz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.