Launcher Uygulamalar

Launcher Uygulamalar

Launcher Uygulamalar

Microsoft Launcher

Eskiden Arrow Launcher olarak bilinen Microsoft Launcher, Microsoft’tan gelen birçok özelleştirmeye sahip, zarif ve hızlı bir Android başlatıcısı uygulamasıdır.

Microsoft Launcher uygulamasıyla ilgili en iyi şey, özelleştirmelerin Microsoft hesabı ile senkronize edilmesidir. Başka bir deyişle, kişiselleştirilmiş özet akışı alabilir, arama sonuçlarınızı görebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Microsoft başlatıcısı kullanmanın tek dezavantajı, burada yer alan diğer başlatıcılar gibi fazla bir özelleştirmeye izin vermemesidir. (Ücretsiz)

Smart Launcher 5

Smart Launcher 5, 2019 için kullanıcıları göz önünde bulundurarak geliştirilen başka bir hafif ve hızlı Android başlatıcı uygulamasıdır. Uygulama çekmecesi, uygulamaları bir kategoriye göre ayıran bir kenar çubuğundan oluşur.

İlk kurulum sürecinde, kullandığınız varsayılan uygulamaları sorar, böylece daha sonra varsayılan uygulama pop-up’ları tarafından rahatsız edilmezsiniz. Android başlatıcısı, ekranda daha fazla yer açmak için gezinti çubuğunu gizleyebileceğiniz ultra sürükleyici bir moda sahiptir. (Ücretsiz)

Evie Launcher

Evie Launcher, performans için tasarlanmış ve en hızlı Android başlatıcılarından biridir. Bu başlatıcıya geçiş yapan birçok kullanıcı, performansından dolayı gerçekten mutlu.

Evrensel Arama özelliği, uygulamalarınızda tek bir yerden arama yapmanızı sağlar. Çok çeşitli ana ekran kısayolları ve özelleştirmeleri vardır. Ayrıca, uygulama çekmecenizi ve klasör ızgarasını özelleştirebilirsiniz.

Evie’nin 2019 için en iyi Android başlatıcılarınından olmasının sebeplerinden biri, farklı arama motorlarında seçim yapmanıza izin vermesidir. Tek dezavantajı bu uygulamada pek çok kısayol hareketi bulamazsınız olmasıdır. Genel olarak, hız ve basitliği garanti eden hafif bir başlatıcı uygulamasıdır. (Ücretsiz)

Apex Launcher

Apex Launcher, Play Store’dan indirebileceğiniz binlerce tema ve simge paketi içeren görsel olarak çarpıcı bir launcher uygulamasıdır. Ayrıca diğer başlatıcılar arasında bulunmayan hem akıllı telefonlar hem de tabletler için optimize edilmiştir. Oldukça hafif bir uygulamadır.

Özelleştirilebilir 9 taneye kadar ana ekran ekleyebilir ve uygulama çekmecenizde gerek duymadan uygulamaları gizleyebilirsiniz. Başlatıcı, uygulama çekmecesindeki uygulamaları başlığa, kurulum tarihine veya ne sıklıkta kullandığınıza göre sıralar.

Aynı zamanda Android’de mevcut en hızlı başlatıcı uygulamalarından biridir. (Ücretsiz)

Nova Launcher

Nova Launcher gerçekten Google Play Store’daki en iyi Android başlatıcılardan biridir. Uzun süredir Play Store’da bulunur ve kullanım sırasında hiç bir pürüz çıkarmaz. Kullanımı hızlı, verimli ve hafiftir.

Dock özelleştirmelerini, bildirim simgelerini, sık kullanılan uygulamaları uygulama çekmecesinde yani dock üzerinde üst sıra olarak gösterme seçeneği vardır. Bunların yanı sıra klasör ve simge özelleştirmelerini, bir düzine kısayol hareketini destekler.

Aynı zamanda Android Nougat’ta bulunan uygulama kısayollarını da desteklemektedir. En iyi sürümü, birçok kullanışlı özelliğin kilidini açar ve kesinlikle denemeye değerdir. (Ücretsiz)

Launcher Uygulamalar ve daha fazla bilgi için Kaya GSM şubelerine bekleriz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.