OPPO Batarya Değişimi Fiyat Listesi 2021

Oppo Batarya Pil Değişimi Fiyat

OPPO Batarya Değişimi Fiyat Listesi

Oppo Batarya Pil Değişimi Fiyat
Oppo Batarya Pil Değişimi Fiyat

Günümüzde cihazların çoğu bataryanın hızlı bitmesi sebebiyle sorunlar yaşıyor. Oppo Batarya değişimi de kullanıcıların sık rastladığı sorunlardan biri. Bu yazımızda güncel Oppo Batarya Değişimi Fiyat Listesini bulabilirsiniz. Kaya GSM Kadıköy Oppo Batarya Değişimi Fiyat Listemiz günceldir. Oppo batarya değişimi fiyatları dışında bataryanızı değiştirmeye ihtiyacınız var mı, ne zaman Oppo bataryanızı değiştirmelisiniz gibi sorulara da cevap vereceğiz.

Oppo Batarya Değiştirme Zamanının Geldiğini Nasıl Anlarım?

Genel olarak, cep telefonlarındaki tüm bataryalar zamanla ilk günkü güçlerini kaybederler. Yani ilk olarak kutudan çıkar çıkmaz kullanıldıklarında maksimum kapasitelerine sahip olacaklar ve aylar ve yıllar geçtikçe bu kapasite batarya tamamen bitene kadar yavaş yavaş azalacak.

Oppo Batarya Değişimi Ne Zaman Gerekir?

Eğer telefonunuzdan yeterli fayda sağlamadığınızı düşünüyorsanız ve beklemediğiniz anlarda sizi yarı yolda bırakıyorsa zamanı gelmiş diyebiliriz. Örneğin Oppo telefonunuzu %40 oranında şarj edilmişse ancak yine de gün içinde sizi idare ediyorsa sorun yok. Öte yandan, sürekli telefondaysanız ve öğlene kadar dolu şarjınız azalıyorsa, Oppo Batarya Değişimi vakti gelmiş diyebiliriz. Akıllı telefon bataryalarının çoğu 2 ile 3 yıl arasında dayanır, ancak bu süre, kullanımınıza bağlı olarak değişebilir.

Oppo batarya değişimi fiyat listesine bakmadan önce telefonunuza bazı uygulamalar indirip telefonunuzun batarya sağlığını test edebilirsiniz.

Oppo Batarya Sorunları

Oppo bataryanızın artık değişmesi gerektiğine karar verdirecek yaygın görülen sorunlar şunlardır:

  • Şarjın gün içinde hızlı tükenmesi
  • Şarjınızın %20’lerdeyken aniden bitmesi ve telefonun kapanması
  • Batarya şişmesi
  • Araçlarda şarj etme sonucu Oppo bataryanın zarar görmesi
  • Telefona sıvı teması olması
  • Oppo batarya şarjdayken cihazı uzun süre kullanmak, oyun oynamak

Oppo Batarya Değişimi Ne Kadar Sürer?

Oppo Batarya Değişimi için ekibimiz dikkatli bir şekilde arka kapağı kaldırarak yeni bataryayı yerleştirmektedir. Oppo batarya değişimi 20-30 dk sürmektedir ancak gün içindeki yoğunluğa bağlı olarak süre değişebilir. Önceden bizimle iletişime geçip randevu alabilirsiniz.

Oppo Batarya Değişimi Sonrası Telefon Sıfırlanır mı?

Oppo Batarya değişimi telefonunuzda bilgilerin silinmesine ya da sıfırlanmasına sebep olmaz.

Oppo Batarya Değişimi Sonrası Performans

Oppo batarya değişimi yapıldıktan sonra telefonunuzu ilk aldığınız gün olduğu gibi tam dolu haline kadar şarj etmeniz ve sonra kullanmanız gerekmektedir. Tam şarja takmadan önce Oppo şarjının %10 altında olmasına dikkat ediniz.

Oppo Batarya Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Oppo Batarya Değişimi garanti süremiz 3 aydır. Bu süre dahilinde garanti belgesi sunulduğunda ve garanti koşulları aşılmadığında (kullanıcı hatası vb. durumlar olmadığında) geçerlidir.

Oppo Batarya Değişimine Alternatif Çözümler

Elbette piliniz ömrünün sonuna yaklaşıyorsa, pili değiştirmeden önce uygulayabileceğiniz başka yöntemler de vardır. Birkaç popüler pil ömrü uzatacak çözüm, gereksiz wifi bağlantısını devre dışı bırakmak, ekran parlaklığını azaltmak, telefonunuzun en çok pil tüketen uygulamalarını (oyunları, kullanılmayan uygulamaları) kaldırmak ve telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlamayı içerir.

Ek olarak, hareket halindeyken telefonunuzu şarj etmeyi sağlayan bir power bank ile kısa süreli çözümler elde edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.