OnePlus 9

Oneplus 9

OnePlus 9

OnePlus 9 , hakkında bir çok bilgi sızdırıldı şimdiye kadar. Sızıntılar son zamanlarda biraz daha somut gerceklik kazanmaya başlıyor.PhoneArena sitesi tarafından paylasılan ve OnePlus 9‘a ait olduğu söylenilen fotoğraflar hem tasarım hem de kamera ve teknik özellikleri hakkında bilgi veriyor.

Kamera Özellikleri

Standartların ve ezberlerin dışında büyük bir kamera görünüyor. Ultrashot yazısı da OnePlus’ın telefonda kullanacağı kamera teknolojisi ile  ilgili bilgidir.Kamera ile alakalı nasıl bir değişikliğe gidileceğine dair net bilgi bilinmemektedir.Büyük lensler OnePlus 8t ye kıyasla daha farklı kamera kullanımı ile ilgili bilgidir. Kamera özelliklerinde 48 ve 18 megapiksel çözünürlüklü lensler bulunacak.

Ekran Özellikleri

Ekran OnePlus 8T de olduğu gibi 6.55 inç büyüklüğünde,1080p çözünürlüklü ve 120 Hz yenileme hızına sahip bir ekranın buluncağı söyleniyor.

Ayrıntılı bilgi için yakında sizinle olcağız.

Misyonumuz:

Bizler 18 yıldır süregelen en önemli odak noktamızı sürdürüyoruz. Bu odağın merkezinde ise insan bulunmakta yani müşterilerimiz onların yaptığımız işten memnun kalması ve olumlu yorumlar yapması için her zaman gelişen piyasa ve teknolojiyi yakından takipçisi olarak hizmet sahamızı geliştirmeye devam ediyoruz. Bizler gelişen çağımızda insanın günlük hayatında en çok yardımcı olan eşyası olan akıllı telefonu olan her bireye hizmete sunmaktayız. Elbette ki bu kadar yüksek özellikteki cihazlarımız zarar görmez özellikte değillerdir. Biz akıllı cihazınızda çıkan bütün problemleri eksiksiz olarak tamir etmekteyiz. Garanti ve tecrübe bakımından orijinalliği en büyük kaidemiz yaparak yıllardır bu sektörde hizmet vermekteyiz. Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak, İstanbul’da firmamızı büyüterek en çok tercih edilen Telefon tamir firması olmak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak her zaman en başta gelen misyonlarımızdan birisi oldu.
Vizyonumuz:
En ileri teknolojiyi, uzman kadro ile bütünleştirip, geniş kitlelere ulaşabilecek örnek, yaygın, bütünleşmiş, profesyonel bir hizmet sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.