İngilizce Öğrenme Uygulamaları

İngilizce Öğrenme Uygulamaları

İngilizce Öğrenme Uygulamaları

İngilizce öğrenme uygulamaları sayesinde ücretsiz, kolay ve eğlenerek ingilizce öğrenebilirsiniz. Sizler için bir kaç uygulama bulup hazırladık. İyi dersler…

Duolingo

İngilizceyi eğlenerek öğrenebileceğiniz bir uygulama Duolingo. Üstelik ücretsiz. Duolingo İnsanların dil öğrenme biçimini değiştiriyor. Üniversite kalitesinde bir eğitim.


• Google Play 2013 “En İyilerin En İyisi”.

• “Dil öğrenmek için yapılmış uygulamalar arasında Duolingo’dan iyisi yok.”—PC Magazine. Dil Öğrenimi dalında Editörün Seçimi ödülü.

• “Açık ara en iyi ücretsiz dil öğrenme uygulaması.” The Wall Street Journal.

Cambly

İster başlangıç seviyesinde olun, ister ileri seviyede de olun, dil öğrenmeyi yabancı eğitmenlerle yaparak gelişiminizi hızlandırın.

Cambly ile ana dili İngilizce olan eğitmenlere video ile bağlanın ve anında görüntülü İngilizce konuşmaya başlayın. Cambly, bir online İngilizce öğrenme uygulamasıdır.

Drops by Kahoot

Kelime öğrenmenin en iyi uygulamalarından biri bu, Drops by Kahoot!: Faydalı kelimeler, muhteşem minimalist illüstrasyonlar ve hızlı mikro oyunlar aracılığıyla hafızanıza giriyor. Eğlenceli tarafı günde yalnızca 5 dakikanızı alıyor. İşe yarıyor mu? Kesinlikle!

Voscreen


Voscreen ücretsiz bir İngilizce öğrenme ve geliştirme platformudur. Film, müzik videosu, belgesel veya çizgi film izleyerek İngilizce öğrenin. Yabancı dil öğrenme sürecinizi hızlandırır.

Voscreen size kısa videolar izleterek İngilizce öğrenim sürecinizi kolay ve eğlenceli hale getirir. Yabancı dil öğrenirken motivasyonunuzu arttırır, doğal öğrenme süreci sağlar.

Wharton Business School (USA) – Reimagine Education 2016,
En İyi Eğitim Uygulaması Üçüncülük Ödülü

BeelinguApp

Hikayeleri farklı dillerde yan yana okuma ve dinleme olanağı sunan bir uygulama olan Beelinguapp ile yeni bir dil öğrenin. Öğrenmekte olduğunuz dilde metin okuyup dinleme yapın ve referans olarak kullanmak için aynı metni kendi dilinizde okuyun.

Bu eğlenceli ve ücretsiz dil öğrenme uygulaması ile kendi temponuzda öğrenin. Sesli dil öğrenim kitaplarına aşina iseniz Beelinguapp’ın yeni bir dil öğrenme yöntemini çok seveceksiniz.

LingoDeer


LingoDeer’in dil kursları: alfabe, kelime hazinesi, gramer, gezi cümleleri ve okuma öğretir. LingoDeer’in ders ve tekrar alıştırmaları okuma, dinleme, konuşma ve yazma becerilerinizi sadece günde 10 dakika ile geliştirir. Kendi kendine yeni bir dil öğrenmek LingoDeer ile gerçekten kolay ve efektif!

PROFESYONEL dil ders kitabı yaratıcıları tarafından hazırlanmış bir uygulamadan yeni bir dil öğrenin!

Puzzle Engilish

Ücretsiz bir İngilizce uygulama. Bu uygulamada İngilizce dinleme, kelime bilgisi, okuma ve yazma becerilerinizi geliştirir. Alfabeyi ve temel kelimeleri bilenler için kullanışlıdır. Puzzle English uygulamasında kendi başınıza İngilizce öğrenebilirsiniz!

Daha fazla bilgi için Kaya GSM şubelerine bekleriz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.