Konuşarak İngilizcenizi Geliştirebileceğiniz Sohbet Uygulamaları

Konuşarak İngilizcenizi Geliştirebileceğiniz Sohbet Uygulamaları

Konuşarak İngilizcenizi Geliştirebileceğiniz Sohbet Uygulamaları

Günümüzde İngilizceyi öğrenmemiz neredeyse şart oldu. İngilizceyi Öğrenmek için bir sürü de paraya mal olabiliyor ya da zamandan ötürü kurslara gidemediğimiz zamanlar oluyor. Bu gibi durumlara çözüm olabilecek bazı uygulamalara ihtiyaç duyarız. Sizin için bir kaç Konuşarak ingilizcenizi geliştirebileceğiniz sohbet uygulamaları bulduk.

Speaky

Speaky, dünya çapında dil partnerleri bulmana yardımcı olan ücretsiz bir uygulamadır!

WorldTalk

180’den fazla ülke ve bölgeden 500 milyon insan tarafından kullanılan küresel bir randevu uygulamasıdır.

Andy English

Andy, İngilizce öğrenmek ve pratik yapmak için size yardımcı olacaktır. Kişisel İngilizce öğretmeniniz ve arkadaşınız olacak.

Idyoma Chat

Sohbet yoluyla dil öğrenin. Farklı kültürlerden ve sosyal çevrelerden yeni arkadaşlar edinirken eğlenin ve dilinizi geliştirin. Idyoma, uzmanlaşmayı umdukları herhangi bir dilde akıcılığa ulaşmaya istekli, benzer düşünen dil öğrencilerine özel bir topluluktur.
Sizi, öğrenmek istediğiniz dili konuşan ve konuştuğunuz dili öğrenmek isteyen yakınlardaki dil öğrencileriyle buluşturuyor. Sırayla birbirinizin ana dillerinde konuşun – ikiniz de öğrenin!

Tandem

Tandem partnerinizi bulun, sohbete başlayın ve zamanla akıcı bir şekilde konuşun! Dil öğreniminizi bir üst seviyeye taşıyın ve pratik yapmak için anadilini konuşan kişilerle çalışın. Milyonlarca üyesiyle Tandem, en büyük dil değişim topluluğudur. 

Eigooo

Bire-bir gerçek bir insan öğretmen ile İngilizce olarak sohbet edin. Günde 24 saat, haftada 7 gün istedikleri zaman sohbet edin. Sohbet sırasında favori kelimeleri ve cümleleri ezberleyin.

Hallo

Bizimle İngilizce öğrenmek eğlenceli, pratik ve ekonomiktir. Hallo’da, İngilizce öğrenirken ve konuşurken eğlenme fırsatı bulmanıza yardımcı olacağız. Canlı İngilizce derslerine katılın ve nitelikli İngilizce öğretmenleri ve diğer öğrencilerle istediğiniz yerde, istediğiniz zaman konuşma pratiği yapın.

Daha fazla bilgi için Kaya GSM sizleri ağırlamaktan mutluluk duyar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.