Kaya GSM Hangi Uygulamayı Tavsiye Ediyor?

Kaya Gsm Hangi Uygulamayı Tavsiye Ediyor?

Kaya GSM Hangi Uygulamayı Tavsiye Ediyor?

Kaya GSM Hangi Uygulamayı Tavsiye Ediyor? Khan Academy. Kaya GSM Khan Academy’ i tavsiye ediyor. Neden tavsiye ettiğimizi, yazımızı okuduktan sonra sizde bize hak vereceksiniz.

Herkese, Her Yerde, Dünya Standartlarında, Bedelsiz Eğitim!

Khan Academy, alışılagelen eğitim sistemini değiştirip geliştirmeyi ve özgürleştirmeyi hedefleyen; kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. Amacımız, isteyen herkesin, istediği an, istediği yerde dünya standartlarında ve ücretsiz bir öğrenim imkanına sahip olabilmesini sağlamaktır.

Khan Academy platformunun sunduğu tüm eğitim içeriği herkese açıktır: Öğrenci, öğretmen, işadamı, evhanımı ya da dünyamızı ziyaret eden meraklı bir uzaylı… Kim olursanız olun, Khan Academy’deki eğitici içerik ve öğrenim kaynaklarına hiçbir bedel ödemeden ulaşabilirsiniz. Khan Academy’nin amacı eğitimde fırsat eşitliğinin güçlenmesine katkı sağlamaktır. Bilginin ihtiyacı olan herkese ulaşması için ücretsiz olması gerektiğine inanıyoruz.

Khan Academy’nin sunduğu kişiye özel öğrenim içerikleri ile kendi hız ve ihtiyacınız doğrultusunda öğrenebilir, kendinizi geliştirebilir, ders çalışabilir, sınava hazırlanabilir, çocuğunuza öğretebilir, ya da öğretmenseniz Khan Academy örgün eğitimin yerine geçmeyi değil, okullardaki eğitim desteklemeyi ve daha verimli hala getirmeyi hedefler. Platformu sınıfınızda da kullanabilirsiniz. Khan Academy hem öğrenciler için bireysel öğrenim kaynağı hem de öğretmenler için sınıflarında, ya da veliler için evlerinde kullanabileceklerii bir eğitim aracıdır. Academy dünya genelinde yaşanmakta olan eğitim reformunun ve eğitimde dijital dönüşümün en önemli temsilcilerinden biri olarak teknoloji destekli ve aynı zamanda insan odaklı bir eğitim modelinin yaygınlaşması için ücretsiz bir araç ve hayat boyu öğrenme anlayışıyla her bireyin kendini geliştirebilmesi için de ücretsiz bir kaynak sunmaktadır. (Khan Academy sitesinden alıntıdır).

Kaya GSM ailesi olarak Khan Academy tavsiye ediyor, çünkü tamamen ücretsiz ve herkese eğitim hizmeti vermektedir. khanacademy.org.tr sitesini gezme fırsatı buldum ve çok beğendim. Siz değerli okuyucularımızı siteyi ziyaret etmenizi isteriz. Sonra karar size kalmış. İster hem web’ de hem de mobile’ de bu siteden faydalanırsınız, istersenizde faydalanmazsınız. Tamamen sizin takdirinize kalmıştır. Bir sonraki yazımızda da okumanızı dört gözle bekleriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.