Cep Telefonu Tamir Aşamaları

Cep Telefonu Tamir Aşamaları

Cep Telefonu Tamir Aşamaları

Cep Telefonu Tamir Aşamaları:  Ekran değişimi ve diğer hizmetleri veren teknik servis araştırıyorsanız, sektörün en eski ve  uzman ekibine sahip olan Kaya GSM Bilişim Teknolojileri ile tanışın! Akıllı telefonların popülerliği sürecinde kullanıcıların en büyük yaşadığı sorunlardan biri ekran kırılmasıdır.

Kırılan ve bozulan bütün ekranlarınızın sorunlarına çözüm üreten teknik servisimiz, hızlı ve profesyonel hizmet vermektedir.
Kırılan veya bozulan ekranınızı, güvenilir ve işinde profesyonel ekiplere emanet etmek için bizi tercih ettiğinizden memnun kalacaksınız .

Telefon ekranında görüntü yoksa ya da görüntü varken dokunmatik çalışmıyorsa ve ölü pikseller varsa ekranınız hasar görmüş demektir.

Kadıköy’de ekran değişimi hizmeti bekleyen alanında uzman servisimiz, çözüm için hizmetinizde beklemektedir.

Cep Telefonu Tamir Aşamaları Nasıl Yapılmaktadır?

Hangi Süreçlerden Geçmektedir?

  • Servisimize gelen cihazınız öncelikle tecrübeli ustamız tarafından test edilmektedir. Saptanan
    problemler size belirtilmektedir.
  • Cihazın sorunlarının tespit edilmesinin ardından fiyat bilgisi verilmektedir. Ardından cihaz tamir edilmesi için spesifik aşamalardan geçmektedir. Öncelikle ekran sökülür sonra da içinde toz, cam parçacığı ya da partiküller temizlenmektedir.
  • Ekran değişimi işlemi yapıldıktan yeni ekran önce değişim yapan ustamız tarafından test edilmektedir. Dokunmatik ve performans testleri yapılmaktadır. Ekran değişim işlemi yapılan  telefonunuzda herhangi bir problem olmaması halinde incelemeniz için size verilmektedir.

Ekran Değişiminde Parça Garantisi

Sayısız akıllı telefon ekran değişimleri yapan, bu alanda ki güveni kanıtlamış teknik servis ve uzman teknisyenlerimiz, değişen telefon ekranlarınız 6 ay garantili ve Maks.30 dakika içerisinde size ilk günkü gibi teslim edilmektedir.

Kaya GSM Teknik servisinde ekran değişimleri uzman teknisyenler ve profesyonel makinalar kullanılarak yapılmaktadır. Fabrikasyon makinaların kullanımda titiz ve tozsuz odamızda yapılan ekran değişimleri size ilk günkü kalite ve orijinallikte cihazınızı kullanmayı sağlamaktadır.

Cam Değişim İşlemi Nasıl Yapılmaktadır?

Darbe veya kaza sonucu çatlayan iç ekranı sağlam olan ekranınızı daha ucuza işlem yaparak kurtarma şansımız olabilmektedir.

Camı kırılan iç ekranı sağlam cep telefonunuzun öncelikle ön cam panelini profesyonel makineler aracılığıyla sökülmektedir.

Sonra sökülen cam ekrandan ayrıştırılıp, camdan kalan eski yapışkan özelliği olan maddeleri temizleyip sonra da yeni cam montajı için makinede fırınlanmaktadır. Son olarak ta fırınlanan cam + ekran ilk günkü kalite de size sunulmaktadır.

Cep Telefonu Tamir Aşamaları Parça Değişimi

 Ekran Değişimi

Ekran değişimi servisimizde 6 ay garantili olarak yapılmaktadır. Dokunmatik panelde bir problem varsa ekranın değişmesi gerekmektedir. Ekran işlemi genellikle 15 dakikada tamamlanmaktadır. Ardından cihaz normal çalışma performansına geri dönecektir. Ekran değişimi yapıldıktan sonra yeni ekranı test etmeniz için size verilmektedir. Ekranın herhangi bir alanında spesifik bir probleme karşılaşmazsanız ya da dokunmatik performansından memnun kalırsanız, size teslim edilmektedir.

 Cam Değişimi

Cam değişimi yapmak istiyorsanız uzman ekibimiz size kısa sürede yardımcı olacaktır. Cihazınıza düşme ya da darbe sonucu zarar geldiyse cam değişimi yapmayı tercih edebilirsiniz. Cam değişimi işlemi yapabilmemiz için iç ekranın sağlam olması gerekmektedir. Eğer iç ekran sağlam değilse LCD ekranın tamamının değişmesi gerekmektedir. Cam değişimi ya da ekran değişimi hakkında detaylı bilgi akmak istiyorsanız bizden bilgi alabilirsiniz. Cam fiyatı döviz kuruna bağlı olarak değişebilmektedir. Güncel fiyat bilgisi için bizi arayabilirsiniz.

 Batarya Değişimi

İhtiyacın doğmasına bir çok faktör etki etmektedir. Öncellikle her canlı ve nesnenin doğal bir ömrü olduğunu belirtmek gerekir. Pilinizin önceden belirlenmiş bir ömrü vardır. Pil ömrünüzün uzayıp yada kısalması size bağlıdır. Örneğin bataryanın tükenmesine en çok sebebiyet veren yan sanayi şarj kullanımıdır. Kullanmış olduğunuz yan sanayi şarjlar gerek bataryanızda gerekse sokette tahribat yaratmaktadır. Yan sanayi şarj dışında araç şarjı kullanmak da bataryanıza zarar vermektedir. Düzensiz şarj ve şarjda iken oyun oynamak diğer faktörlerden biridir. Batarya değişimi fiyatı hakkında ve değiştirilecek bataryanın kalitesi hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilir ya da whatsapptan mesaj yazabilirsiniz.

 Kamera Değişimi

Kamera değişimi genellikle düşme sonucu olmaktadır. Dikkatsiz bir anda telefonunuzun yere düşmesi sonucu kameraya zarar gelebilmektedir. Bu tür darbeler sonucu gerek ön kamera gerekse arka kameranızda problemler olmaktadır. Kamera değişimi yaparak bu problem aşıla bilinmektedir.

 Kamera Lens Değişimi

Kaya GSM olarak sıklıkla karşılaştığımız durumlardan biri ise ekranın kamera lensinin olduğu bölümün zarar görmesi ya da kırılmasıdır. Bu durum kullanıcılar tarafından pek önemsenmez fakat lensin kırılması sonucu bu yarıklardan içeri toz ve partiküller girmektedir. Bu toz, partiküller hatta terinizin kameraya temas etmesi kameranın bozulmasına sebebiyet vermektedir. Lens  değişimi Kadıköy’deki şubemizde 15 dakika içerisinde tamamlanmaktadır. Lens ve kamera değişimi hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Ekibimiz geçe geç saatlere kadar size hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır.

 Kasa Değişimi

Kadıköy’deki şubemizde kısa süre içerisinde yapılmaktadır. 20 yıla yaklaşan iş tecrübemizle sizlere hizmet veriyor ve elbette çalışmalarımıza garanti veriyoruz. Kasa değişimi yapılmasının sebebi genellikle düşme sonucu vuku bulan deformasyonlardır. Bu deformasyonlar sonucu kasanızda yamulmalar meydana gelebilmektedir. Bu tür durumlarda kasa değişimi mecburi olabilmektedir. Yamulan kasanın üzerinde ekran tam olarak oturamadığı için ekranın da kırılma olasılığı yüksektir. Bu tür olumsuz ve maliyetli durumlarla karşılaşmamız için Kaya GSM kasa değişimi yapmanızı tavsiye emektedir.

 Kulak Soketi Değişimi

Kulaklık soketi değişimi işlemi için Kadıköy’deki şubemizde 20 yıla yaklaşan tecrübemizle garantili hizmet vermektedir. Kulaklık soketi değişimi gerektiren durumlardan bir tanesi soketten içeri toz ve partiküllerin girmesidir. Bu partiküller uzman teknisyen tarafından değil de bizzat tarafınızca yabancı bir madde ile temizlenmesi kulaklık soketinin bozulmasına sebebiyet vermekte ve kullanılamaz hale getirmektedir. Servisimize gelen cihazınızın kulaklık soketi tarafımızca incelenir ve temizlenme ile kurtarılıp kurtarılamayacağına bakılmaktadır. Temizleme ile soket çalışmazsa tamir edilmesi ya da yenisinin  takılması gerekmektedir. Kulaklık soketinin arızalanmasının bir diğer sebebi de duşta müzik dinlemektir. Soketin çevresinde buhar nedeniyle su damlacıkları oluşmakta ve böylece cihazda oksitlenme olmaktadır. Bu tarz durumlarla karşılaştıysanız eğer kulaklık soketi değişimi ve fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şarj Soketi Değişimi

Şarj soketi değişimi işlemini Kadıköy’deki şubemizde maksimum 30 dakikada yapıp teslim ediyoruz. Şarj soketi değişimi servisimizde garantili olarak yapılmaktadır. Şarj soketi bozulmasının sebebi cihaz şarja takılırken orantısız kuvvet uygulanması ve cihazı şarjda çıkarırken nizami olarak çıkarılmamasıdır. Orijinal olmayan şarj cihazları da şarj soketi bozulmasına sebebiyet vermektedir. Şarj soketine yabancı bir cisimle müdahale edip içindeki partikülleri temizlemeye çalışmak da soketinizin bozulmasına sebebiyet vermektedir.

Sensor Değişimi

Sensor değişimi gereken durumlarda bizimle iletişime geçebilir gerekli ayrıntıları ve onarım ya da sensor değişim fiyatı  alabilirsiniz. Bir arama yapıp telefonu kulağınıza götürdüğünüzde ekran kararmıyorsa sensorunuz bozulmuş demektir. Sensor bozulmasına sebebiyet veren en bariz durum telefonun o bölgesinin darbe almış olmasıdır. Sensor bölgesine gelen darbe sonucu sensor aparatında deformasyonlar oluşur. Bu sebeplerden dolayı sensoru yapmak gerekmektedir.

Home Tuşu Değişimi

Home tuşu değişimi Kadıköy’deki şubemizde 15 dakika içerisinde yapılıp teslim edilmektedir. Tuş değişimi yapıldıktan sonra parmak izi okuyucusu çalışmaz. Her parmak izi okuyucu bir telefona özeldir. Bundan ötürü home tuşu değiştirmek parmak izi okuyucusunun çalışmasını sağlamaz; fakat Home Tuşu normal çalışma fonksiyonlarını yerine getirmektedir. Home tuşu değişimi ve fiyatı için servisimizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Ekibimiz geçe geç saatlere kadar size hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır.

Çalışma Saatleri Ve Adres Bilgileri

Pazartesi-Cumartesi: 09:30—22:30

Pazar: 10:00—22:00

Kadıköy Hasan paşa mahallesi kurbağalı dere caddesi No : 76/B -İstanbul

Hasan paşa Polis Karakolu Karşısı ( Siyah Tabela – Kaya GSM )

İrtibat No : 0216 337 5353

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.