Her Telefonda Bulunması Gereken Uygulamalar

Telefonum Neden Yavas Sarj Olmaktadir 24 - Her Telefonda Bulunması Gereken Uygulamalar

Her Telefonda Bulunması Gereken Uygulamalar

Her Telefonda Bulunması Gereken Uygulamalar WPS Office Suite, Scanner Pro, Peak, Yelp, Dropbox ve daha bir çok uygulama var. Bunlar ve daha bir çoğunu yazımızda paylaşacağız.

Eğitim

Khan academy : Kar amacı gütmeyen ücretsiz bir eğitim platformudur. Khan Akademi ilkokuldan üniversite seviyesine pek çok farklı eğitim seviyesinde dersler vermektedir. Sanat, tarih, biyoloji, coğrafya, bilim gibi alanlar da kendinizi geliştirebileceğiniz önemli bir eğitim uygulamasıdır.

WPS Office Suite : Hepsi bir arada özelliklere sahip en iyi ücretsiz android uygulamasıdır. MS Excel, Word, Powerpoint ile uyumludur ve ayrıca PDF’leri, elektronik tabloları, sunuları, notları ve Google belgelerini vb. Entegre eder.

Tumblr : İster resim blogu açın, ister yazı yazın. Yapmak istediğiniz herşeye olanak sağlayan uygulama Tumblr ile ufkunuzu genişletebilir, bilgi alabilirsiniz.

Peak : Hafızanızı güçlendirmek ve zihninizi dinç tutmak adına bu uygulamayı edinmenizi öneririz.

Google Çeviri : Anında kamera çevirisi 38 dile çevrilecektir. HD modu 39 dili çevirirken, konuşma modu 32 dili çevirecek, el yazısı veya karalama 93 dili çevirecek. Şimdi, bu onu android için en harika uygulamalardan biri yapıyor.

Wattpad : En iyi kitap okuma uygulaması olarak görülmektedir. Kullanıcılara milyonlarca e-kitabı ücretsiz bir şekilde okuma imkanı sunmaktadır.

E-Devlet : Tek tuşla her türlü evrak’a ulaşmanızı sağlayan uygulama e-Devlet ile yurtdışı vize evrakı bile toparlamak mümkün!

Alışveriş

Letgo : 2. el alışverişin akla gelen ilk örneklerinden olan letgo, kendini oldukça sevdirdi.

Dolap : 2. el alışverişin akla gelen ilk örneklerinden bir diğer uygulama

Groupon : Elektronik, eğlence, moda ve çok daha fazlası gibi çeşitli kategorilerde kuponlar ve fırsatlar bulmak için web, iOS ve Android uygulaması olarak kullanılabilen bir platformdur. Groupon, yakındaki fiziksel mağazalar ve ayrıca çevrimiçi mağazalardaki anlaşmalardan sizi haberdar ederek tasarruf etmenize yardımcı olmaktadır.

Müzik

TuneIn : Yaklaşık 100.000 kanala sahip TuneIn radyo dinlemeyi sevenler için vazgeçilmezdir.

Musical.ly : Son dönemlerde adından sıkça bahsettiren musical.ly, sevilen ses efekti ve dublaj uygulamaları arasında.

Shazam : Arkadaşlarınıza “Bu şarkının adı ne?” diye sormaktan kurtaran uygulama.

Radio Garden : Karşınızda bir döndürülebilen Dünya haritası bulunmaktadır. Sonra oradan her hangi bir yeri seçerek ve döndürerek o bölgeye ait radyo istasyonunu dinleyebiliyorsunuz.

SoundCloud : Bağımsız müziklerin paylaşıldığı bir merkez. Spotify’ dan farklı olarak ücretsiz şekilde erişmek mümkün. Uygulama içerisinde radyo yayınlarını bulabilir, diğer yandan keşfedilmesi gereken mükemmel müzikleri keşfedebilirsiniz.

Timbre : Sevdiğiniz bir şarkının istediğiniz bölümünü kesmenize ve zil sesi yapmanıza yardımcı oluyor.

Audio Recorder : Sesli not ya da kayıt yapmak istediğinizde kullanabileceğiniz en iyi uygulamalardan biri.

Tarayıcı

CamScanner : Akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlarda bulunan değişik içerikleri taramanıza, depolamanıza, eşitlemenize ve bu içerikler üzerinde ortaklaşa çalışmanıza yardımcı olan bir uygulamadır.

Scanner Pro : Elinizdeki yazıyı tarayıp PDF dosyası haline getirebilen Scanner Pro en yararlı uygulamalardan biri diyebiliriz.

Universal Copy : Kopyalama özelliğini desteklemeyen bir uygulamadan metin kopyalamak istersiniz ancak buna izniniz yoktur.

Yalnız Universal Copy, herhangi bir uygulamadan metin kopyalamanıza izin verir. Uygulamayı etkinleştirdikten sonra, ekranınızda metni bulur ve seçilebilir olmasını sağlamaktadır. Daha sonra, normalde yaptığınız gibi metni kopyalayabilirsiniz.

VSCO : Fotoğraflarınıza retro efektler ekleyebilir, telefonunuza kaydedebilir ve oluşturduğunuz hesabınızda paylaşabilirsiniz.

Yemek

Pinterest : Ev dekorasyonundan, yemek tarifine kadar herşeye rahatlıkla ulaşabileceğiniz Pinterest, aynı zamanda bulduklarınızı kaydetme özelliğine de sahip.

Zomato : Restoran, cafe, gece kulübü vb birçok yer tavsiyesinde bulunan, gerçekçi yorumlarıyla kişiyi yönlendirebilen ve en güzeli mekanların örnek menülerini paylaşan uygulama Zomato, İstanbul içinde vazgeçilmezdir.

Onedio : Güncel ve dinamik içeriklere sahip olmasının yanı sıra eğlenceli testleri olan bir uygulamadır.

Yelp : Bu uygulama ile çevrenizde olan restoranları bulabiliyorsunuz. Bunun dışında o restoranlar için yapılan kullanıcı yorumlarından faydalanabilir ve telefon numaralarına da ulaşabilirsiniz.

Sağlık

Clue ; kadınların regl takvimlerini takip etmelerine yardımcı olan, sade tasarımı, cinsiyetsiz dili ve ikonlarıyla da takdiri hak eden bir uygulama.

Daily Yoga : Yeni başlayanlardan ileri seviyeye kadar herkes için ücretsiz gerçek bir yoga android uygulamasıdır.

Veri Depolama

Dropbox : Fotoğraf ve videolarınızı internete depolayabilmektedir. Dropbox’a depoladığınız görsel ve dosyalarınıza her yerden erişim sağlayabiliyorsunuz.

Drive : Verilerimizi bulut ortamına yedekleyerek, istediğimiz yerden dosyalarımıza ulaşmamıza imkan sağlamaktadır. Öte yandan herhangi bir aksilik yaşanması durumunda verilerimizi kaybetme ihtimalini ortadan kaldırmaya yarıyor.

OneDrive : Microsoft’un Office uygulamalarıyla uyumlu şekilde çalışmaktadır. En çok kullanıcıya sahip bulut sistemlerinin başında geliyor.

Mega : Kullanıcıya bol keseden bulut alanı sağlayan sağlam bir alternatif olarak göze çarpıyor.

Film

Storm TV : Telifsiz Film ve dizileri ücretsiz yüksek kalite seçenekleri ile izleyebileceğiniz oldukça geniş içeriğe sahip bir uygulama.

iMovie : Harika filmler ve fragmanlar yaratmanıza olanak sağlıyor. Kendi filmini yapmak isteyenleri cezbeden bir uygulama. İçinde benzersiz temalar, filtreler ve başlıklar gibi pek çok farklı özellik bulunmaktadır.

Hulu : Kolayca ücretsiz TV izleyebileceğiniz ve en yeni çevrimiçi filmlere ve şovlara göz atabileceğiniz bir uygulamadır.

Scotty : Tek tuşla motor yolculuğu yapabilir, uygun fiyatlara hızlı şekilde gitmek istediğiniz yere ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Scotty’i indirmektir.

All Tools : Uygulamanın içinde hatırlatmalardan, dönüştürücülere, notlardan, ölçüm araçlarına, hareketli kamera bulunmaktadır. PDF belge üreticisine kadar çok fazla yararlı ve kullanışlı program bulunmaktadır.

PlantNet : Bitkileri sadece bunları akıllı telefonunuzla fotoğraflayarak tanımlamanızı sağlayan bir uygulamadır.

SwiftKey : Klavye, marketteki 3. parti klavye uygulamaları arasında en iyi özelleştirme seçeneklerine ve araçlara sahiptir.

Daha fazla bilgi için Kaya GSM mağazımıza bir kahve içmeye bekleriz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.