Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Fotoğraf düzenleme uygulamaları, selfie çekmenin vazgeçilmez programlarıdır. Birkaç tanesini sizin için derledik.

VSCO

10 ücretsiz VSCO önayarıyla fotoğrafçılığınızı bir üst seviyeye çıkarın. RAW fotoğraflarınızı kolayca içe aktarın ve düzenleyin. Fotoğraflarınızın daha dikkat çekici olması için Kontrast ve Doygunluk gibi düzenleme araçlarını kullanın veya Gren ve Soluklaştırma ile analog film efektleri elde etmek için doku ekleyin. Kırpma ve Eğme ile fotoğraf perspektiflerini değiştirin veya yeni bir şeyler deneyin. Favori düzenlemelerinizi Tarifler ile kaydedin veya yeniden uygulayın.

Adobe Photoshop Express

Milyonlarca yaratıcı birey tarafından kullanılan, tek dokunuşla dönüştürmeler ve fotoğraf düzenlemeleri için eğlenceli, hızlı ve kolay bir resim düzenleyici olan Photoshop Express ile hareket halindeyken yaratıcılığınızdan yararlanın. Mobil cihazınızda kullanımı kolay bir dijital stüdyo ile profesyonel görünümlü görüntüler oluşturun.

Snapseed

Google tarafından geliştirilmiş eksiksiz ve profesyonel bir fotoğraf düzenleyicidir.

Focos

Focos, genellikle yalnızca profesyonel geniş diyafram açıklığına sahip kameralarla elde edilebilen güzel bokeh efektleriyle, DSLR benzeri fotoğrafçılığı iPhone ve iPad Pro’nuza getirerek, hesaplamalı fotoğrafçılık ve ışık alanı kamerasının geleceğine doğru büyük bir adımdır. Hesaplamalı fotoğrafçılık teknolojisiyle, fotoğraflarınız üzerinde sınırsız değişiklik yapabilir, olaydan sonra odaklanabilir, diyaframı tekrar tekrar değiştirebilir ve daha önce bildiğiniz tüm düzenleme araçlarının sınırlarını aşarak 3 boyutlu alana birden fazla ışık ekleyebilirsiniz. Focos’un serbest bıraktığı yaratıcı potansiyel sonsuzdur.

Flickr

Dünyanın en büyük, en etkili fotoğrafçı topluluğuna katılın. İstediğiniz zaman, herhangi bir cihazdan fotoğraflarınızı yükleyin, düzenleyin ve paylaşın.

Prisma

Prisma, ünlü sanatçıların stillerini kullanarak fotoğraflarınızı resimlere dönüştürür: Munk, Picasso ve daha dünyaca ünlü pek çok süslemeler ve desenler. Sinir ağlarının ve yapay zekanın eşsiz bir kombinasyonu, unutulmaz anları zamansız sanat eserlerine dönüştürmenize yardım ediyor.

Adobe Photoshop Lightroom CC

Adobe Photoshop Lightroom, fotoğrafçılığınızı güçlendiren, çarpıcı görüntüler yakalamanıza ve düzenlemenize yardımcı olan ücretsiz, güçlü bir fotoğraf düzenleyici ve kamera uygulamasıdır.

Resimler için kaydırıcılar ve filtreler gibi kolay resim düzenleme araçları, fotoğraf düzenlemeyi basitleştirir. Nerede olursanız olun, tam çözünürlüklü fotoğrafları rötuşlayın, fotoğraf filtreleri uygulayın veya fotoğraf düzenlemeye başlayın.

FOTOĞRAFLARI HER YERDE DÜZENLE

Ham fotoğrafları dünyanın en sezgisel fotoğraf düzenleme uygulamalarından biriyle düzenleyin ve dönüştürün. Işığı ve rengi iyileştirmek, resimler, ön ayarlar ve daha fazlası için filtreler uygulamak için kaydırıcılara dokunun ve sürükleyin. Önde gelen fotoğrafçılık araçlarıyla fotoğraf düzenlemenize hayat verin.

Afterlight 2

Afterlight’ta bizler yüksek kaliteli filtreler, gerçek film dokuları ve hassas düzenleme araçları konusunda tutkuluyuz, bu nedenle mobil cihazlarda en eksiksiz ve kullanımı kolay fotoğraf düzenleyiciyi oluşturduk.

PicsArt

Dünya çapında 150 milyondan fazla içerik oluşturucudan oluşan Picsart topluluğuna katılın. Picsart fotoğraf düzenleyici ve video düzenleyici ile yaratıcılığınızı hayata geçirebilirsiniz. Profesyonel düzeyde kolajlar yapın, çıkartmalar tasarlayın ve ekleyin, arka planları hızla kaldırın ve değiştirin, Altın Saat, Ayna Selfie’leri ve retro VHS veya Y2K filtreleri gibi popüler düzenlemeleri deneyin. Picsart, içeriğinize kişisel bir hava katmak ve öne çıkarmak için ihtiyacınız olan tüm araçlara sahip, hepsi bir arada düzenleyicinizdir.

Hypocam

Hypocam nihai siyah beyaz kameradır.

Günümüz zamanında selfie’siz olmaz, o yüzden fotoğraf düzenleme uygulamalarına ihtiyaç duyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.